Z głębokim
This was published in the following publications on 25.05.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.05.2005:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem i bólem zawiadamiamy, że po długich i cierpliwie znoszonych cierpieniach dnia 22 maja 2005 roku zmarła moja najukochańsza mama, moja kochana babcia i teściowa
śp.
Urszula Pawlak
z domu Drozdowska
przeżywszy 75 lat
Msza św. odprawiona będzie 27 maja 2005 r. o godz. 8.30 w kościele Chrystusa Króla ul. Stawowa (Błonie).
Pogrzeb odbędzie się 27 maja br. na cmentarzu NSPJ ul. Ludwikowo
W smutku pogrążona córka Małgorzata z mężem Marcinem i synem Bartkiem
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load