W imieniu
This was published in the following publications on 10.03.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.03.2006:
Nowosci
W imieniu własnym i mojej Rodziny pragnę podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu
Śp.
TADEUSZA DEMBEK
Szczególnie serdecznie dziękuję Ojcu Benedyktowi Mądrzejewskiemu, Księdzu Patrykowi Frankiewiczowi i panu organiście Alfonsowi Dorawie. Dziękuję krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, delegacjom, parafianom z Biskupic i Brąchnowa za modlitwę, kondolencje, złożone wieńce, wiązanki i kwiaty
serdeczne „Bóg zapłać”
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load