Ty byłaś
This was published in the following publications on 07.12.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.12.2006:
Express Bydgoski
"Ty byłaś miłością, ciepłem, światłem jak słońce na niebie zasnęłaś, zrobiło się zimno, ciemno, brak nam ciebie ...."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.12.2006r zasnęła w Bogu moja najukochańsza córka, nasza kochana siostra, szwagierka i ciocia
Śp. Ewa Waszak lat 51
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 08.12.2006r o godz. 12.30 w kościele Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Tańskich - Prądy.
W smutku pogrążeni ojciec i brat z rodziną
End of content
No more pages to load