Żyłeś dla
This was published in the following publications on 10.08.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.08.2006:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 sierpnia 2006 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Ojciec, Dziadek i Teść
śp. Jacek Pasiński
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 11 sierpnia 2006 roku o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi
Autokar zostanie podstawiony o godz. 14.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load