Spieszmy
This was published in the following publications on 19.07.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.07.2005:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 17 lipca 2005 r zasnęła w Bogu nasza Mama, Teściowa i Babcia
Śp. Helena Pachura
lat
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
19 lipca 2005 r (wtorek) o godz. 14:00 w kościele pw. Św. Ojca Maksymiliana Kolbego (Osowa Góra). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia
po mszy św. na cmentarzu parafialnym
w Wierzchucinie Królewskim.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load