Z głębokim
This was published in the following publications on 08.06.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.06.2006:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 02.06.2006r. zmarła mój kochany brat i sąsiad
śp. Marian Pawlak
lat 80
Pogrzeb odbędzie się dnia 09.06.2006r. o godz. 14:00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 10.06.2006r. o godz. 7:30 w kościele NSPJ przy Placu Piastowskim.
W smutku pogrążona siostra , rodzina i sąsiedzi
End of content
No more pages to load