Serdecznie
This was published in the following publications on 07.07.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.07.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w Ceremonii Pogrzebowej mojego kochanego Męża, Tatusia, Dziadziusia, Brata, Teścia i Wujka
śp. Alojzego Śpika
Przedstawicielom władz Miasta Torunia, Ciechocinka, Urzędu Konserwatorskiego, Muzeów, Organizacji Kulturowych, Technicznych SEPiNOT, Dyrekcji i Pracownikom PKZ, firmie "KOMA", "DOMPOL", "Thorn" oraz pozostałym firmom współpracującym. Parafii NMP, św. Janów, Matki Boskiej Zwycięskiej, prof. Janowi Tajchmanowi. Wszystkim Przyjaciołom, Kolegom, Znajomym, Sąsiadom Zmarłego i całej naszej Rodziny
Pogrążona w smutku
Żona i Córka z Rodziną
End of content
No more pages to load