Śpij spok
This was published in the following publications on 06.01.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.01.2007:
Nowosci
"Śpij spokojnie w tej cichej krainie,
gdzie ból nie sięga, łza nie płynie"
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2007 roku zmarł po ciężkich i długich cierpieniach nasz ukochany Syn, Brat, Szwagier, Siostrzeniec, Bratanek, Kuzyn i Wujek
śp. Radosław Bajczyk
lat 45
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 stycznia 2007 roku o godz. 12.00 wyprowadzeniem z kaplicy kościoła p.w. Św. Michała (ul. Rybaki) do kościoła p.w. NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load