Anny Marcinek
This was published in the following publications on 22.12.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 22.12.2012:
Dziennik Polski
W imieniu własnym i córki Pauliny składamy tą drogą serdeczne podziękowania za tak liczny udział w uroczystościach pogrzebowych
naszej Żony i Mamusi
Anny Marcinek
Dziękując wszystkim przepraszamy, że z uwagi na ograniczone możliwości nie możemy wymienić każdego z osobna.
Gorące podziękowania składamy na ręce J.E. Ks. Kardynała St. Dziwisza za modlitwę
i list kondolencyjny, który został odczytany na mszy św. pogrzebowej.
Dziękujemy J.E. Ks. Biskupowi J. Szkodoniowi za przewodnictwo Eucharystii pogrzebowej. Dziękujemy przewielebnym Księżom Celebransom: Proboszczowi T. Noskowi, Ks. prałatowi
T. Boroniowi za piękną homilię, Ks. prof. J. Makselonowi, Ks. M. Flankowi, Ks. A. Trzaska,
Ks. J. Jończykowi, O. karm. A. Zonko, Ks. M. Wojnarowskiemu, Ks. prałatowi A. Sołtysikowi. Wielebnym siostrom i braciom zakonnym.
Przyjaciołom, koleżankom i kolegom ze studiów medycznych.
Profesorom akademii krakowskich na czele z JM Rektorem UJ Prof. dr. hab. W. Nowakiem. Przedstawicielom Izby Lekarskiej, Fundacji Pro Humana Vita i Związków Zawodowych. Współpracownikom, Pacjentom, Sąsiadom i bardzo licznie zgromadzonej rodzinie.
Dziękujemy za tak liczne wyrazy współczucia i listy kondolencyjne,
które dotąd w różnych formach napłynęły.
Dziękujemy Kierownikom i Profesorom Klinik Gin.-Poł.
Właścicielom i Dyrektorom Szpitali Małopolskich, Izbie Lekarskiej,
Związkom Zawodowym i Współpracownikom.
Antoni i Paulina Marcinkowie
End of content
No more pages to load