Dziekujemy
This was published in the following publications on 23.12.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 23.12.2005:
Express Bydgoski
Dziekujemy Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal okazali wiele współczucia i tak licznie uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego syna drogiego brata, wujka, szwagra, kuzyna
śp. Wiesława Krawczykowskiego
a w szczególności ks. proboszczowi, panu organiście, przyjaciołom, znajomym, sasiadom, rodzinie, krewnym, delegacji WZL nr 2, komendantowi Panu Marianowi Pyzio za pożegnalną mowę oraz dyrekcji, koleżankom i kolegom z firmy Depol za złożone kwiaty i wieńce oraz wyrazy współczucia serdeczne podziękowania. Osobne podziekowania składam pracownikom Zakładu Pogrzebowego z Szubina.
składa
mama, siostra Grażyna z rodziną
End of content
No more pages to load