Szła przez
This was published in the following publications on 05.01.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.01.2007:
Express Bydgoski
Szła przez życie cicho
Dając wszystkim wiele ciepła i miłości
Kiedy odeszła, zostawiła niezabliźnioną ranę,
Nieprzemijający żal i głęboką pustkę
Dnia 06.01.2007r.
mija
Pierwsza Bardzo Bolesna Rocznica
kiedy odeszła na zawsze nasza kochana żona i mamusia
śp.
ELŻBIETA PORAZIŃSKA
Ku wiecznej pamięci w smutku pogrążeni
mąż Adam i córka Beata
Msza św. odprawiona zostanie dnia 06.01.2007r. o godz. 8:00 w kościele Św. Trójcy przy ul. Św. Trójcy w Bydgoszczy.
Pamietających prosimy o chwilę zadumy i wspomnienia
End of content
No more pages to load