Odeszłaś
This was published in the following publications on 06.09.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.09.2006:
Express Bydgoski
"Odeszłaś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 września odeszła moja ukochana córka, siostra
śp.
Wiktoria Pawlak
lat 9
Msza św. odprawiona będzie dnia 08.09.20006r. o godz. 8:30 w kościele Świętych Polskich Braci Męczenników przy ul. Księdza Popiełuszki .
Pogrzeb odbędzie się dnia 08.09.2006r. o godz. 10:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Pogrążona w smutku
mamusia z siostrą Julką
End of content
No more pages to load