Ze smutkie
This was published in the following publications on 06.07.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.07.2006:
Nowosci
Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
śp. Stanisława Osmańskiego
życzliwego ludziom znakomitego lekarza,
odważnie zaangażowanego w działalność podziemnej "Solidarności" w Toruniu,
członka Klubu Inteligencji Katolickiej w Toruniu,
dobrego i prawego człowieka
Z Rodziną śp. Stasia łączę się w modlitwie o spokój Jego duszy
Jan Wyrowiński
poseł na Sejm RP
End of content
No more pages to load