Serdecznie
This was published in the following publications on 23.11.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.11.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Joannie i Andrzejowi Lisik a także całemu personelowi Hospicjum „Światło” za próbę udzielenia pomocy i postawę podczas choroby
śp. RYSZARDA BENZ
Dziękujemy także wszystkim, którzy brali udział w uroczystościach pogrzebowych, złożyli wieńce lub wiązanki oraz okazali współczucie, w szczególności sąsiadom - zwłaszcza z ul. Żyznej, Aleksandrze i Maciejowi Jóźwickim, kierownictwu i pracownikom firmy „Marwit”, kolegom szkolnym oraz rodzinie i znajomym
Mama i Brat z Żoną
End of content
No more pages to load