Z głębokim
This was published in the following publications on 02.11.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 02.11.2006:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.10.2006r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Żona, Mama, Babcia i Siostra
śp. Elżbieta Jędrzejczak
lat 54
Msza żałobna odprawiona zostanie w dniu 03.11.2006r. o godz. 13.00 w kościele św. Marka (Salezjanie) w Fordonie.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Piastowej w Fordonie.
W smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load