Z głębokim
This was published in the following publications on 20.08.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.08.2005:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 19.08.2005 r. zmarła po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Św.
moja ukochana Mamusia, nasza kochana Córka, Wnuczka, Siostra
i Szwagierka
śp. ELŻBIETA WOŹNIAK - PAWŁOWSKA
lat 32
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 22.08.2005 r.
o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego Bielany
do Kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona
Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb odbędzie się
na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar podstawiony będzie
przy D.P. Bielany.
End of content
No more pages to load