Byłaś z na
This was published in the following publications on 04.08.2004:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 04.08.2004:
Express Bydgoski
Byłaś z nami przez 50 lat i było to wspaniałe i ważne.
Teraz Cię nie ma i zrobiło się pusto...
Z sercem pełnym bólu i smutku żegnamy
Stellę Węglarz
która odeszła w dniu 1 sierpnia 2004 r. cicho i bez pożegnania by nas swym odejściem nie ranić
Bronkowi i Dzieciom
serdeczne wyrazy współczucia i otuchy
Grono przyjaciół
Pogrzeb odbędzie sie w dniu 04.08.2004r. o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka
End of content
No more pages to load