Spieszmy
This was published in the following publications on 20.12.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.12.2005:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19. 12.2005r zasnęła w Bogu moja kochana żona, nasza kochana mamusia i babcia
Śp. Regina Rudzińska lat 80
Z domu Sinicka
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.12.2005r o godz. 9.00 w kościele MBNP przy ul. Ugory.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni mąż i syn z rodziną
End of content
No more pages to load