Serdecznie
This was published in the following publications on 04.01.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.01.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli w mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
śp. Emilii Nowak
a w szczególności księdzu Marianowi Wróblewskiemu z parafii p.w. św. M.M. Kolbego, dyr. Hospicjum "Światło" p. Janinie Mirończuk, całemu personelowi oddziału apalicznego, rodzinie, sąsiadom, znajomym za wspólną modlitwę, złożone wieńce, kwiaty oraz za godną obsługę ceremonii pogrzebowej Zakładowi Pogrzebowemu Charonn
Podziękowania składa Mąż z Rodziną
End of content
No more pages to load