Gdyby mił
This was published in the following publications on 26.02.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 26.02.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.02.2005 roku zmarła po długiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p. URSZULA OLSZEWSKA
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 26.02.2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do Bazyliki Katedralnej Św. Janów, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Gałczyńskiego).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy kaplicy na Bielanach.
End of content
No more pages to load