Śpieszmy
This was published in the following publications on 03.07.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.07.2006:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 czerwca 2006 roku zmarł po krótkiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Brat i Teść
śp. Alojzy Śpik
projektant iluminacji świetlnej panoramy Torunia,
kościołów i obiektów zabytkowych wielu miast
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 lipca 2006 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Gałczyńskiego -brama bliżej kaplicy).
Pogrążeni w smutku
Żona, Córka, Wnuk, Siostra i Zięć
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich
End of content
No more pages to load