Ja jestem
This was published in the following publications on 03.11.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.11.2004:
Nowosci
"Ja jestem Zmartwychwstanie i Życie,
kto we mnie wierzy nie umrze na wieki"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.10.2004 roku zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza kochana Mamusia, Siostra, Teściowa i Ciocia
śp. Elżbieta STRASZKIEWICZ
lat 60
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 04.11.2004 roku o godz. 10.40 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich
do kościoła pw. Św. M.M. Kolbego na Skarpie, gdzie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul.Wybickiego).
Pogrążony w smutku
MĄŻ z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.30 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load