Z żalem i
This was published in the following publications on 19.08.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.08.2005:
Express Bydgoski
Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż dnia 17 sierpnia 2005r. opuścił nasze grono odchodząc na wieczną wachtę
członek - założyciel naszego Klubu
śp.
Edmund Bigoński
lat 76
Zasłużony Działacz Żeglarstwa Polskiego
Odszedł nasz Kolega i Przyjaciel, człowiek skromny i prawy, wielkiego szlachetnego serca, bardzo ceniony, szanowany i lubiany przez nas wszystkich.
Cześć Jego pamięci!
Żonie i Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego, serdecznego współczucia.
Grono Przyjaciół
z Żeglarskiego Klubu Seniora "Wyga" w Bydgoszczy
Pogrzeb odbędzie się dnia 20.08.2005r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load