Odszedłeś
This was published in the following publications on 13.07.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.07.2005:
Express Bydgoski
+
"Odszedłeś szybko i bez pożegnania jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić, jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 lipca 2005 odszedł od nas ukochany mąż, najlepszy tatuś, brat, szwagier i wujek
Śp. Idzi Radke
Były piłkarz " Brdy" kolejarz
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.07.2005r o godz. 9.00 w kościele Św. Wincentego a' Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku i żalu żona z synem i rodziną
End of content
No more pages to load