W sobotę 1
This was published in the following publications on 02.12.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 02.12.2004:
Nowosci
W sobotę, 11 grudnia 2004 r. o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Św. Józefa 23/35 w Toruniu zostanie odprawiona Msza święta w pierwszą rocznicę śmierci mojej Mamy
śp. Kazimiery Karamać
Zawsze i całym sercem Torunianki, zmarłej w Warszawie
Życzliwych Jej pamięci krewnych, przyjaciół, znajomych i dawnych sąsiadów serdecznie prosi o udział i modlitwę
córka Barbara
End of content
No more pages to load