Z głębokim
This was published in the following publications on 16.01.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.01.2006:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 stycznia 2006 roku odeszła od nas moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa i Babcia
śp.
BARBARA IWASZKIEWICZOWA
z Tomaszewskich
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 17 stycznia 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Pogrążony w smutku
MĄŻ Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
End of content
No more pages to load