Z głębokim
This was published in the following publications on 18.10.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.10.2005:
Nowosci
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś.p.
BENEDYKTA LESZCZYŃSKIEGO
Wieloletniego Dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury, Człowieka o wielkim sercu, niespożytej energii, bezgranicznie oddanego kulturze i twórcom amatorskiego ruchu artystycznego.
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie
składają
pracownicy
Wojewódzkiego Ośrodka
Animacji Kultury w Toruniu
End of content
No more pages to load