W imieniu
This was published in the following publications on 06.02.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.02.2006:
Nowosci
W imieniu własnym i mojej Rodziny pragnę podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszej
Śp. MAMY
JANINY WENDERLICH
Szczególnie serdecznie dziękuję przedstawicielom samorządowych władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich.
Dziękuję toruńskiemu duchowieństwu za życzliwość i duchowe wsparcie.
Dziękuję delegacjom związków ogrodniczych oraz zawsze bardzo życzliwym sąsiadom, znajomym, bliskim, przyjaciołom.
Dziękuję też Centrum Pogrzebowemu USKOM.
JERZY WENDERLICH
z Rodziną
End of content
No more pages to load