Gdyby mił
This was published in the following publications on 23.02.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.02.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.02.2005 roku zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. MARIA BAJDAK
lat 83
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 23.02.2005 roku o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus", przy ul. Toruńskiej 92 w Wielkiej Nieszawce do kościoła p.w. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Cierpicach, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Cierpicach.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load