Serdecznie
This was published in the following publications on 28.06.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 28.06.2006:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Mamusi, Teściowej, Babci, Siostry i Cioci
śp. Jadwigi Partyka
Księdzu z parafii p.w. Św. Antoniego na Wrzosach, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load