Z żalem za
This was published in the following publications on 17.10.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.10.2005:
Express Bydgoski
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 7 października 2005r. zasnął po długiej, ciężkiej i cierpliwie znoszonej chorobie mój brat i nasz wujek
Marian Horosiewicz
lat 75
Bóg zapłać księdzu z parafii św. Wincentego a'Paulo, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy okazali serce i życzliwość oraz uczestniczyli we mszy św. i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. St. Kardynała Wyszyńskiego -Bielawki
Msza św. za duszę śp. Zmarłego odbędzie się 8 listopada 2005r. w Bazylice św. Wincentego a'Paulo o godz. 18.00
Brat z rodziną
End of content
No more pages to load
Dagmara
12yrs