Stanisław Skierczyński

This was published in the following publications on 02.08.2010:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 29 lipca 2010 roku zmarł nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadek
śp. Stanisław Skierczyński
lat 63
Pogrzeb odbędzie się dnia 3 sierpnia 2010 roku o godz. 12.30 na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
Pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Dziś Twoje imieniny</p><p>Tak chciałabym złożyć Ci osobiście życzenia...</p><p>Carpe Diem ma taką piękną piosenkę "DUCH- tylko jeden dzień"</p><p>"Tylko jeden dzień, daj mi 1 dzień, tylko tego chcę, jeden dzień wystarczy mi by otrzeć z Twoich oczu łzy....."</p><p>Chciałabym być wrócił na tylko 1 dzień- by spotkać Cię, przywitać Cię, opowiedzieć Ci o tym wszystkim co zdarzyło się w moim życiu przez te 8 lat...</p><p>"Lecz póki pamiętamy, dopóki miłość trwa, nie zostaniemy sami....."</p><p>Cały czas czekam na telefon od Ciebie- choć wiem, że już nigdy nie zadzwonisz.....</p><p>Monika</p>

MONIKA


8yrs

Image chosen by user
<p>Już 3 lata Ciebie nie ma Wujku...</p> <p><span>Dziś są moje urodziny.... tak chciałabym usłyszeć w słuchawce Twój kochany głos śpiewający mi STO LAT. Choć raz usłyszeć....</span></p> <p style="">Bardzo mi Ciebie brakuje..Wujku... to już 3 lata bez Ciebie... pozostała po Tobie WIELKA PUSTKA... WIECZNA CISZA... bez Twojego kochanego SERCA...</p> <p style="">Nie potrafię o Tobie zapomnieć Wujku...</p> <p style="">I nie chcę...</p> <p style="">Monika</p>


12yrs

Image chosen by user

MONIKA


12yrs

Image chosen by user

MONIKA


13yrs

Image chosen by user
<p>Już minął rok- bez Ciebie Wujku</p> <p>Bardzo mi Ciebie brakuje Wujku ...</p> <p>Minął już rok.....</p> <p>Swiat jest taki pusty bez Ciebie, Twoich żartów, Twojej troski i uwagi.... jaką zawsze miałeś dla tych, których kochałeś.....</p> <p>Monika</p>


14yrs

Image chosen by user

Monika


14yrs

Image chosen by user

Aniołeczek


15yrs

Image chosen by user

marcin


15yrs

Image chosen by user

Bożenna i Tadeusz


15yrs

Image chosen by user

Skiera


15yrs

Image chosen by user

Monika


15yrs

End of content

No more pages to load