Żyłaś dla
This was published in the following publications on 06.01.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 06.01.2004:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4.I.2004 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p.
Stanisława Basińska
lat 94
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 7.I.2004 r. o godz. 10.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Św. M. Archanioła (Rybaki), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na C.C.K. ul. Grudziądzka 192
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przy ul. Bydgoskiej 88 o godz. 9.00.
End of content
No more pages to load