Żyłaś dla
This was published in the following publications on 22.06.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.06.2004:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.06.2004 r. zasnęła w Bogu, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza najukochańsza Siostra, Ciocia i Przyjaciółka
ś.p.
Wanda Więtczak
lat 51
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 23.06.2004 r. o godz. 14.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.45 przy kaplicy na Bielanach.
End of content
No more pages to load