Żyłaś dla
This was published in the following publications on 09.08.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 09.08.2005:
Nowosci
„Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6.VIII.2005 zmarła nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
Ś.p
JADWIGA ZEMBRZUCKA
lat 92
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10.VIII.2005 o godz. 14.00 wystawieniem ciała w kaplicy w M. Nieszawce.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie o godz. 15.00 w kaplicy w M. Nieszawce. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed kaplicą po mszy św.
End of content
No more pages to load