Z wielkim
This was published in the following publications on 02.01.2013:
Nowiny
This was published in the following publications on 02.01.2013:
Nowiny
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Ignacego TOKARCZUKA Biskupa Seniora Archidiecezji Przemyskiej, Biskupa i Arcybiskupa przemyskiego w latach 1965-1993, Wielkiego Polaka, Niezłomnego Kapłana, Budowniczego Kościołów, Kawalera Orderu Orła Białego, Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. Owocem służby duszpasterskiej Abp Tokarczuka w diecezji przemyskiej jest między innymi powstanie wielu świątyń i odzyskanie Opactwa SS. Benedyktynek w Jarosławiu. Żegnamy Niezwykłego i Wspaniałego Człowieka, Wybitnego Duszpasterza i Patriotę nieugiętego bojownika o wolność religii, działającego na rzecz prawdy i sprawiedliwości. Przewodniczący Rady Miasta Jarosławia Jarosław Pagacz Burmistrz Miasta Jarosławia Andrzej Wyczawski
End of content
No more pages to load