Serdecznie
This was published in the following publications on 23.08.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.08.2004:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych mojej kochanej Mamusi, Teściowej, Babci i Cioci
ś.p. Heleny Bajon
ks. Kanonikowi Józefowi Nowakowskiemu,
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie,
Opiekunkom, Pani dr Danieli Guttmann- Studzińskiej za stałą opiekę lekarską
oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
SYN Z RODZINĄ
End of content
No more pages to load