Ja jestem
This was published in the following publications on 17.02.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.02.2005:
Express Bydgoski
"Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Kto wierzy we mnie, choćby i umarł,
żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki"
Szczere podziękowania
wszystkim
którzy dzielili z nami smutek, okazali serce i życzliwość,
licznie uczestniczyli w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz we Mszy Świętej mojego kochanego
Męża, Ojca, dziadka, Pradziadka i Brata
śp.
Józefa Chomskiego
księdzu Zdzisławowi Lahutta z Parafii Chrystusa Króla na Błoniu, Delegacji Wojska Polskiego, za pożegnanie naszego Drogiego Zmarłego z wojskowymi honorami
w dniu 14.II.2005 r.
Bydgoskiemu Oddziałowi Światowego Związku Żołnierzy AK, środowiska Wileńsko- Nowogródzkiego.
Rodzinie, przyjaciołom, znajomym i sąsiadom, za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty.
Równocześnie podajemy do wiadomości terminy kolejnych Mszy Świętych za Zmarłego:
13.IV.05r. o godz 18-tej- Parafia Chrystusa Króla na Błoniu- w dniu urodzin Józefa Chomskiego
30.III.05 o godz 18-tej- Parafia Świętej Trójcy
1.IV.05 o godz 18-tej w Trzemesznie, od Seniorów Harcerstwa.
Serdeczne podziękowania składa żona Roma, oraz synowie Jerzy, Kazimierz i Henryk z Rodzinami
Osobne podziękowanie dla Zakładu Usług Pogrzebowych "Zieleń Miejska" oraz Mistrzowi Ceremonii na cmentarzu przy ul. Wiślanej za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej.
End of content
No more pages to load