Henryk Malik
This was published in the following publications on 15.11.2012:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 15.11.2012:
Głos Wielkopolski
Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom,
które przyczyniły się do uroczystej oprawy
mszy św. oraz pogrzebu mojego Ojca
ś + p
Henryka Malika
harcerza, uczestnika Poznańskiego Czerwca 1956 r.,
wieloletniego Prezesa Koła Śpiewaczego HEJNAŁ Poznań-Starołęka,
twórcy Wielkopolskiego Klubu Pszczelarzy i społecznika.
Dziękuję za modlitwę, a także wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.
Spotkanie wspomnieniowe odbędzie się w sobotę, 17 listopada 2012 r., o godz. 15.00 w sali kościoła pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Poznaniu przy ul. Fortecznej 53.
Elżbieta Malik
End of content
No more pages to load