Serdecznie
This was published in the following publications on 07.05.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.05.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci, Prababci i Bratowej
Śp. Józefy Bąk
Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, delegacjom Koła Gospodyń i Koła Różańcowego, proboszczowi parafi św.Teresy w Grębocinie, p. Krystynie Lamparskiej za piękne prowadzenie różańca, wszystkim za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku Rodzina
End of content
No more pages to load