Serdecznie
This was published in the following publications on 08.08.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.08.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękuję
Wszystkim, którzy pomagali mnie i mojej Żonie w czasie choroby i którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej
śp. AGNIESZKI BRĄSZKIEWICZ
ks. Proboszczowi Józefowi Nowakowskiemu, ks. Wojciechowi Zawackiemu, O. Benedyktowi Mądrzejewskiemu, Panom doktorom: Jarosławowi Łączkowskiemu, Piotrowi Melnyczokowi, Jackowi Ludwisiakowi; Paniom Pielęgniarkom: Pani mgr Katarzynie Szumińskiej, Beacie Szczepańskiej oraz siostrzenicy Ewie Ciesielskiej z Chełmży, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Bóg zapłać
składa
Mąż Ryszard
End of content
No more pages to load