Jerzy Pasierbiak
This was published in the following publications on 10.12.2012:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 10.12.2012:
Dziennik Wschodni
Po długiej i Ciężkie chorobie zmarł nasz najlepszy kolega, przyjaciel, kombatant, prezes Zarządu Głównego Krajowego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” z siedziba w Lublinie
Mjr JERZY PASIERBIAK Pseudonim „śrubka”
Major Jerzy Pasierbiak dobrze zasłużył się ojczyźnie, a szczególnie Lubelszczyźnie. Od 1991 roku był prezesem Obszaru Wschodniego Zrzeszenia „Wolność Niezawisłość” a od roku 2010 pełnił funkcje prezesa Zarządu Głównego zrzeszenia. W dniu 15 grudnia b.r. o godz. 8:30 w Kościele p.w. Świętej Agnieszki na Kalinowszczyźnie odprawiona zostanie msza św. Celebrowana przez ks. Kapelana kombatantów i pożegnanie naszego kolegi. Łączymy się w żalu i smutku z rodziną, żoną, synami, synową i wnuczka. Koledzy i przyjaciele i koleżanki ze środowiska „ Wolność i Niezawisłość”
End of content
No more pages to load