Życie nie
This was published in the following publications on 23.12.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 23.12.2004:
Nowosci
"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze
od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne"
z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 21.12.2004 r. odszedł od Nas Nasz Kochany Syn, Brat, Wnuk i Kuzyn
Śp. LESZEK STEC
lat 20
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 24.12.2004 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem z kaplicy na CCK do kościoła pw. Św. Jakuba, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążeni w smutku
Rodzice, Siostry i Brat
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.
Autokar zostanie podstawiony na placu Św. Katarzyny przy stacji paliw o godz.10.00.
End of content
No more pages to load