Serdecznie
This was published in the following publications on 15.03.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 15.03.2005:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Ojca, Teścia, Dziadka, Pradziadka, Brata i Wujka
ś.p. KAZIMIERZA ORYL
Krewnym, Przyjaciołom , Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
ŻONA z RODZINĄ
End of content
No more pages to load