Gdyby mił
This was published in the following publications on 07.07.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.07.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.07.2005 roku odszedł na zawsze mój kochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek, Pradziadek, Brat, Szwagier i Wujek
śp.
LEON PURCELEWSKI
Lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 lipca 2005 roku o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w.NMP, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony przy ul. Bema 22 o godz. 10.00.
End of content
No more pages to load