Serdecznie
This was published in the following publications on 02.01.2004:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 02.01.2004:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy wszystkim,
którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, oraz uczestniczyli w mszy św i ceremonii pogrzebowej naszego drogiego syna, męża, ojca, teścia i dziadka
śp. Edwarda Ziemby
a w szczególności księdzu z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, delegacjom zakładów pracy, dyrekcji Zakładu Energetycznego "ENEA"
za wyrazy współczucia oraz złożone wieńce i kwiaty
serdeczne Bóg zapłać
składa
żona z rodzina
End of content
No more pages to load