Włodzimierz Graczyk
This was published in the following publications on 19.11.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 19.11.2009:
Głos Wielkopolski
Z głębokim bólem żegnamy dzisiaj naszego drogiego Kuzyna ś + p Włodzimierza Graczyka Halinie, Małgosi i Agnieszce przekazujemy wyrazy naszego najszczerszego współczucia Andrzej, Jerzy i Wiesław Byrtowie z rodzinami
„Odszedłeś tak nagle,
że ani uwierzyć, ani się pogodzić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 listopada 2009 r. po długiej
i ciężkiej chorobie odszedł od nas pojednany z Bogiem
Mój Kochany Mąż, Najukochańszy Tatuś i Teść
ś + p
Włodzimierz Graczyk
lat 62
Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym
pw. Narodzenia Pańskiego na os. S. Batorego w czwartek,
19.11.2009 r. o godzinie 13.00.
Pogrzeb tego samego dnia o godzinie 14.00 na cmentarzu naramowickim
przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
W smutku pogrążeni
Żona Halina
Małgosia, Agnieszka i Mirek
Prosimy o nieskładanie kondolencji
W żalu zawiadamiamy, że dnia 15.11.2009 r. zmarł
ś + p
Włodzimierz Graczyk
lat 62
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim.
W smutku pogrążony
Rafał z rodzicami
W żalu zawiadamiamy, że dnia 15.11.2009 r. zmarł były pracownik
Poznańskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego nr 3
oraz Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych
ś + p
Włodzimierz Graczyk
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
Rodzina
„Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się niespodziewana”
W smutku zawiadamiamy, że dnia 15 listopada 2009 r. zmarł Nasz
Zięć, Szwagier, Kuzyn, Wujek, Ojciec Chrzestny
ś + p
Włodzimierz Graczyk
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 19.11.2009 r. o godzinie 14.00
na cmentarzu naramowickim przy ul. Jasna Rola w Poznaniu.
W smutku pogrążona
Rodzina
„Nikt nie jest przygotowany na smutek, lecz świadomość, że w pobliżu są ludzie gotowi nieść pomoc, pomaga” Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli liczny udział w uroczystości pogrzebowej naszego kochanego Męża, Tatusia i Teścia ś + p Włodzimierza Graczyka a w szczególności lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Chorób Wewnętrznych ze Szpitala MSWiA w Poznaniu oraz Stacji Dializ przy Szpitalu MSWiA, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Kolegom i Koleżankom oraz Współpracownikom z WUPRINŻ Poznań i Przedsiębiorstwa Budowlanego nr 3, za obecność, pomoc, modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składa Halina Graczyk z Małgosią, Agnieszką i Mirkiem
End of content
No more pages to load
małgosia
14yrs
malgosia
14yrs
malgosia
14yrs
malgosia
14yrs
Małgosia z Gabrysią
15yrs
małgosia
15yrs
małgosia
15yrs
małgosia
15yrs
Agnieszka
15yrs
malgosia
15yrs
małgosia
15yrs
małgosia
15yrs
małgosia
15yrs
Karolina Fiedosiuk
15yrs
małgosia
15yrs
Aga
15yrs
małgosia
15yrs
małgosia
16yrs
EKGJ Kaszub
16yrs
Jola
16yrs
Piotr Izdebski
16yrs
Iza
16yrs
Kamila Ziółkowska
16yrs
Dorota Małecka z Magdalenką
16yrs