Gdyby mił
This was published in the following publications on 03.06.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.06.2005:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.06.2005r. zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa i babcia
śp. Kazimiera Gaworzewska
lat 66
z domu Ossowska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 06.06.2005r. o godz. 15.00 w kościele w Przyłękach.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Przyłękach
w smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load