Serdecznie
This was published in the following publications on 21.05.2004:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 21.05.2004:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy
Rodzinie, kapłanowi z parafii Chrystusa Króla, panu organiście, delegacjom z zakładów pracy, sąsiadom, znajomym, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal uczestnicząc we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej
śp. Jadwigi Szarmer
za modlitwę, kwiaty, wieńce i oprawę muzyczną
wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowania
składa
rodzina
End of content
No more pages to load