Z bólem w
This was published in the following publications on 07.04.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.04.2005:
Nowosci
Z bólem w sercach, czcią i miłością
żegnamy
ś.p.
Ojca Świętego Jana Pawła II
Pasterza i Dobrego Ojca
Niestrudzonego Apostoła Ewangelii Miłości i Pokoju
Honorowego Obywatela Miasta Torunia
Kochany Ojcze Święty,
Uczyniłeś nasz świat lepszym, piękniejszym, bardziej czującym.
Pokazałeś jak wielki może być Człowiek i Boże Miłosierdzie.
Twoje drogowskazy pozostaną dla nas święte i wieczne.
Józef Jaworski
Przewodniczący Rady Miasta Torunia
Radni Miasta Torunia
End of content
No more pages to load